شارژ پرینتر

نقد و بررسی کابل پرینتر USB 1.5 m

1399/2/3

پرینتر برای اتصال به رایانه از درگاه های مختلفی استفاده می کند . در گذشته بیشتر پرینتر ها از درگاه های پارالل و سریال برای اتصال به رایانه استفاده می کردند. امروزه این اتصالات دیگر محبوبیتی ندارند و شاید در ادارات کمی که هنوز از مدل های قدیمی پرینتر استفاده می کنند بتوانید این اتصالات را بیابید. با پیشرفت تکنولوژی اتصالات دیگری مانند Ethernet  , USB , Wireless در این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند . در میان موارد ذکر شده شایع ترین مورد USB است و در واقع می توان گفت بسیار بعید و دور از ذهن است که دستگاهی جدید به اتصال USB مجهز نشده باشد . از این رو در اینجا کابل اتصال پرینتر به رایانه را از نوع USB برایتان فراهم کرده ایم . متاسفانه شرکت های تولید کننده پرینتر کابل USB اتصال به رایانه را در جعبه همراه محصول ارائه نمی کنند. کابلی که در اینجا برای خرید شما فراهم شده است.

کابل پرینتر ( Printer USB Cable ) با طول 1.5 متر برای اتصال بین پرینتر و رایانه استفاده می شود. از آنجا که در پرینتر های امروزی معمولا کابل پرینتر در جعبه ارائه نمی شود از این رو کاربران مجبور هستند برای راه اندازی دستگاه خود به صورت جداگانه کابل پرینتر را تهیه نمایند.این کابل با طول 1.5 متر از کیفیت خوبی برخوردار است و احتمالا برای مدتی طولانی از آن استفاده خواهید نمود.همچنین این کابل ها به صورت universal بوده و تقریبا رد تمامی پرینتر های نسل جدید که از فناوری USB پشتیبانی می کنند مورد استفاده می توانند قرار بگیرند.

کابل پرینتر ( Printer USB Cable ) با طول 1.8 متر برای اتصال بین پرینتر و رایانه استفاده می شود. از آنجا که در پرینتر های امروزی معمولا کابل پرینتر در جعبه ارائه نمی شود از این رو کاربران مجبور هستند برای راه اندازی دستگاه خود به صورت جداگانه کابل پرینتر را تهیه نمایند . این کابل با طول 1.8 متر از کیفیت خوبی برخوردار است و احتمالا برای مدتی طولانی از آن استفاده خواهید نمود.همچنین این کابل ها به صورت Universal بوده و تقریبا رد تمامی پرینتر های نسل جدید که از فناوری USB پشتیبانی می کنند مورد استفاده می تواند قرار بگیرد

نام نویسنده امداد تونر
تگ ها