شارژ کارتریج با بهترین قیمت و کیفیت

ایاب ذهاب رایگان

برای انجام شارژ کارتریج انواع پرینتر توسط واحد تخصصی شارژ، تعمیر و تعویض کارتریج امداد تونر ، کافیست با شماره تماس 09120894912 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. امکان انجام شارژ کارتریج در محل شما نیز وجود دارد.

کارتریج پرینتر خود را در امداد تونر ، بزرگترین مرکز شارژ کارتریج تعمیر و شارژ کنید . با مناسبترین قیمت (فقط 40.000 تومان)و بهترین کیفیت با تونر اورجینال و اصلی.امداد تونر با سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش انواع کارتریج ، پرینتر ، اسکنر و کپی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. خدمات این مجموعه برای برندهای اچ پی ، کانن ، سامسونگ ، شارپ ، توشیبا ، یرادر ، ریکو پانسونیک انجام میگردد. شماره تماس 09120894912 بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره به شما همراهان گرامی میباشد.

شارژ کارتریج چیست؟

خوراک اصلی هر پرینتر، جدا از نوع لیزری یا جوهرافشان آن، تونر یا جوهر آن است. بدون داشتن تونر در پرینترهای لیزری و جوهر در پرینترهای جوهر افشان، امکان چاپ محتوای خود را نخواهید داشت. کارتریج در حقیقت نام مخزنی در پرینتر است که جوهر یا تونر را در خود نگهداری می‌کند. بر اساس میزان مصرف شما از دستگاه پرینتر، محتوای جوهر داخل کارتریج تمام می‌شود. خوشبختانه امروزه این مخزن ها قابل شارژ هستند، یعنی نیازی نیست هر بار که جوهر پرینتر تمام شد یک کارتریج نو تهیه کنید. شما می توانید به راحتی با کمک یک متخصص شارژ کارتریج امداد تونر ، این مخزن را دوباره پر کنید یا به اصطلاح شارژ کنید

کارتریج چه پرینترهایی قابل شارژ هستند؟

شارژ کردن کاتریج بیشتر در مورد پرینترهای لیزری انجام می شود. شارژ کارتریج برای پرینترهای جوهری به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا شارژ کارتریج جوهری به دستگاه آسیب می‌رساند و به دلیل ریزش بیش از اندازه جوهر روی قطعات دستگاه پرینتر باعث از بین رفتن آنها می‌شود. از طرفی برای شارژ کارتریج جوهری باید قسمتی از آن را سوراخ کنید. این خود موجب عملکرد نامطلوب کارتریج خواهد شد. بیشترین کارتریج هایی که در امداد تونر شارژ شده اند در لیست زیر می بینید:

شارژ کارتریج a79 شارژ کارتریج a83 شارژ کارتریج a 201 شارژ کارتریج 1102 شارژ کارتریج 12a شارژ کارتریج 17a شارژ کارتریج 05a شارژ کارتریج کانن 2540 شارژ کارتریج 44a شارژ کارتریج a85 شارژ کارتریج 045 کانن شارژ کارتریج برادر 7360 شارژ کارتریج برادر 2130 شارژ کارتریج کانن 6020

شارژ کارتریج در محل

اولویت اول برای انجام شارژ کارتریج، انجام آن در محل تعمیرگاه تخصصی کارتریج امداد تونر است. چرا که در تعمیرگاه تمام ابزارهای مورد نیاز و همچنین ابزارهای کمکی در کنار سرویسکار کارتریج هستند، اما در محل شما ابزارهای محدودی را می توانند همراه داشته باشند. یکی از این ابزارها دستگاه مکنده است که تونر اضافه و مانده داخل کارتریج را بیرون می‌کشد و در نتیجه کارتریج کاملا خالی خواهد شد. در زمان انجام شارژ کارتریج در محل با توجه به نبود دستگاه مکنده، سرویسکار مجبور است با وارد کردن ضربه کارتریج را تخلیه کند. همچنین انجام پروسه شارژ کردن کارتریج، به دلیل نیاز به تخلیه کارتریج و تمیزکاری آن ممکن است کثیف کاری به همراه داشته باشد. در نتیجه بهتر است به جای انتخاب شارژ کارتریج در محل از امکان شارژ و تعمیر کارتریج در تعمیرگاه تخصصی امداد تونر استفاده کنید.

وسایل لازم برای شارژ کارتریج چیست؟

چه خودتان شارژ کارتریج را انجام دهید چه متخصص، برای انجام این پروسه باید به وسایل لازم برای شارژ کارتریج دسترسی داشته باشید. پیچ گوشتی متناسب با پیچ به کار رفته در کارتریج، دستکش، تونر، چیپست، درام و فرچه برخی از وسایل مورد نیاز برای شارژ کارتریج هستند. چیپست، باید با هر بار شارژ کارتریج تعویض شود. اگر این پروسه صورت نگیرد، پرینتر با وجود تعویض تونر قادر به شناخت کارتریج نبوده و ارور install toner را نشان خواهد داد. قطعه دیگر درام است، که لزومی به تعویض آن با هربار شارژ کارتریج نیست. در هنگام شارژ کارتریج، باید درام را با دقت بررسی کرد و تنها در صورت مشاهده خط و خش آن را تعویض کرد. فرچه وسیله‌ای است که از آن، برای تمیز کردن کامل محفظه کارتریج استفاده می‌کنند. در برخی از مراکز تخصصی شارژ کارتریج، وکیوم را جایگزین فرچه کرده‌اند. استفاده از وکیوم کار باعث می شود محفظه کارتریج به صورت کامل خالی شود و جای آن را تونر با کیفیت بگیرد، به همین دلیل است که پیشنهاد می شود به جای انام شارژ کارتریج در محل، این کار را در مرکز شارژ کارتریج امداد تونر انجام بدهید. اگر تصمیم گرفته‌اید که خودتان شارژ کارتریج را انجام دهید، ممکن است به تعدادی از وسایل گفته شده دسترسی نداشته و یا برخی از مراحل را از قلم بیاندازید. در این صورت نه تنها در هزینه‌های شارژ صرفه جویی نکرده، بلکه به پرینتر نیز آسیب خواهید زد. پس تنها داشتن وسایل لازم، برای شارژ کارتریج کافی نیست و باید از مهارت و تجربه نیز در این زمینه برخوردار بود.

فروش انواع تونر کارتریج

امداد تونر فروشنده کارتریجهای فابریک ، اورجینال ، ایرانی و طرح چین با بهترین قیمت و گارانتی ، ارسال با یک...

فروش مواد مصرفی پرینتر

امداد تونر فروشنده مواد مصرفی پرینتر اععم از جوهر ، تونر، کاغذ ، رول حرارتی ، ریبون با بهترین قیمت و تنوع...

فروش قطعات جانبی پرینتر

امداد تونر فروشنده قطعات جانبی پرینتر اععم از فرمتر ، پاور ، هد ، پیکاپ ، پد ، پرس ، فیوزینگ ، مخزن جوهر ،...

خرید و فروش پرینتر دست دوم

امداد تونر خریدار پرینترهای استوک شما و فروشنده انواع پرینتر کارکرده با گارانتی وخدمات بعد از فروش و مهلت...

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج سیاه سفید در محل با کیفیت بالا فقط 40.000 تومان و بدون هزینه ایاب ذهاب 09120894912

تعمیر پرینتر در محل

امداد تونر در محل شما پرینتر را عیب یابی کرده و در صورت لزوم تعمیرات را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت...