شارژ كارتريج در محل شريعتي

1402/7/6

شارژ كارتريج در خيابان شريعتي يكي ديگر از خد مات شركت امداد تونر ميباشد شارژ كارتريج در محل شما با تونر هاي  كاملا مرغوب و با كيفيت بالا از مهم ترين خدماتي است كه مجموعه ي امداد تونر براي راحتي مشتريان محترم فراهم كرده است.  امروزه تعميرات انلاين  و خدمات پس از فروش تجهيزات اداري خود در محل دغدغه اصلي شركت ها  و ادارات ميباشد . از همين جهت مجموعه ي امداد تونر براي راحتي مشتريان محترم و براي اولين بار  به عنوان بهترين مركز شارژ كارتريج در محل فعاليت خود را شروع كرده. و با به كار گيري حرفه اي ترين  تكنسين ها در  جهت شارژ كارتريج در منطقه ي شريعتي تيم تخصصي تشكيل داده و بهترين خدمات را با بيشترين رضايت مندي به مشتريان گرامي  خود ارائه ميدهد

چنانچه خواستار  خدمات شارژ كارتريج  در خيابان شريعتي  ميباشيد ميتوانيد  با شماره هاي زير تماس بگيريد

09120894912

شركت امدادتونر توانسته با بهره گيري  از نيروهاي توانا در اين زمينه حجم وسيعي  از اين خدمات را  به مشتريان ارائه دهد  تمامي اين خدمات در محل شما  و با بهترين كيفيت و نازل ترين  قيمت انجام ميگيرد . اين مجموعه با دارا بودن  بيش از 100 نفر  تكنسين توانسته  اين خدمات را در كمتر از 1 ساعت  در محل شما انجام دهد. شارژ كارتريج در محل  با تونر هاي كاملا با كيفيت  و با درصد ضايعات بسيار پايين  انجام ميگيرد

قيمت شارژ كارتريج  در خيابان شريعتي

 هزينه ي شارژ كارتريج در شريعتي  توسط مجموعه ي امداد تونر  متفاوت است .  ابتدا تكنسين دستگاه  و كارتريج  شما را مورد بررسي قرار ميدهد  و مبلغ را بسته به ميزان  كار شما  به شما اعلام  مينمايد .

شارژ كارتريج در شريعتي  ميتواند فقط مربوط به اجرت شارژ باشد .  و يا در صورت خرابي كارتريج  منجر به تعويض بعضي  از قطعات دستگاه  شود.  رايج ترين خرابي قطعات شامل مگنت /درام/بليد/دكتر بليد/فوم رول/چيپست/و وايبر بليد ميباشد.

 لازم به ذكر است كه دستگاه هاي پرينتر  با توجه به حجم پرينت  ماهانه ي خود داراي  كارتريج هاي متفاوتي هستند.  كارتريج ها با توجه به ميزان مخزن  تونر انها  داراي قيمت هاي متفاوتي هستند .  لازم به ذكر است  كه قيمت شارژ كارتريج  اين دستگاه ها با هم متفاوت است ..

مشتريان گرامي براي استفاده از خدمات  در محل خود مي توانند با پشتيباني تماس بگيرند       

09120894912

امدادتونر


 

نام نویسنده امدادتونر
تگ ها